Державна служба відчиняє свої двері!

16 травня 2019 року Міжрегіональне управління Національного агентства України з питань державної служби у Львівській та Закарпатській областях спільно з Львівським національним університетом імені Івана Франка проводить всеукраїнську інформаційну кампанію “Право на державну службу”.

У програмі заходу:

• що таке державна служба та які їй потрібні професіонали;
  • хто такий державний службовець та які його роль і місія;
  • чому варто пройти стажування в органах державної влади та як це зробити;
  • як знайти вакансії на посади державної служби та чому слід йти на конкурс;
  • чому державна служба – найкраще місце для старту вашої професійної кар’єри.

Початок о 12 год.00 хв.

Місце проведення: Актова зала факультету управління фінансами та бізнесу ЛНУ ім. Івана Франка (м. Львів, вул. Коперника, 3)

В заході візьме участь начальник Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Львівській та Закарпатській областях – Ярослав Богданович Коваль; керівництво ЛНУ імені Івані Франка; директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації – Ковальський Андрій Ярославович.

Запрошуються усі зацікавлені.

Контактні особи:

– м.Львів: Коваль Ярослав Богданович, начальник Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Львівській та Закарпатській областях, тел. (032) 2357283.

Ірина Сновидович, керівник відділу сприяння працевлаштуванню студентів та випускників ЛНУ ім. І. Франка, тел. 0955944134.