Всеукраїнська науково-практична конференція TEDx LNU

7 травня 2015 року в Актовій залі Університету розпочалася Всеукраїнська науково-практична конференція TEDx LNU, у якій взяли участь експерти з різних сфер людського життя.

Із вітальним словом до учасників конференції звернувся в.о. декана факультету міжнародних відносин Ігор Бик. «Ця конференція набула світової популярності завдяки проведенню регулярних зустрічей та активного обговорення серед користувачів Інтернету. Сьогодні чи не вперше у Львові така подія відбувається й у нашому Університеті. Учасники конференції – професійні бізнес-тренери, які окреслять нові підходи й бачення, шляхи та методи розв’язання різноманітних проблем, які чекають наше суспільство в майбутньому», – зазначив Ігор Степанович.

Під час конференції учасники взяли активну участь в обговоренні питань, які стосуються різних сфер людського життя. Експерти провели ефективні тренінги, що сприяють становленню молодої людини та її соціалізації.

Із лекцією на тему: «10 речей, що я переосмислив, відвідавши більше півсотні країн» виступив львівський мандрівник і блогер Орест Зуб. «У мандрах я відчуваю, що живу. Подорожуючи світом, зробив для себе декілька висновків і переосмислив їх по-новому. Єдина незмінність у світі – це те, що все змінно й на чужому березі трава завжди зеленіша. Відвідавши понад півсотні країн, можу стверджувати, що обов’язково потрібно мати свою справу життя і впевнено її реалізовувати», – поділився Орест Зуб.

Учасники конференції мали змогу взяти участь у тренінгу бізнес-тренера Романа Грися, який запропонував присутнім скористатися можливістю потренувати голос. Роман розповів про магію голосу, зауваживши, що важливим є не те, що ми говоримо, а як саме ми це робимо. «Інтонація – важливий інструмент у нашому повсякденному житті. І від того, як саме ми говоримо, й залежить ситуація. Слова впливають на людину лише на 7%, тому, обравши для розмови правильну інтонацію, вона точно буде успішною й ефективною», – запевнив Роман Грисьо.

Фред Мартінс поділився з учасниками конференції своїми міркуваннями щодо впливу рішення батьків на майбутню кар’єру дитини, а у виступі журналістки та блогера Надії Баловсяк йшлося про розвиток ІТ-технологій і їхній вплив на наше майбутнє.

Крім того, присутні мали можливість взяти участь у тренінгу від Дмитра Крепака, який розповів про нові тенденції в банківській сфері.

Майстер спортивного запам’ятовування Гордій Остапович ознайомив студентів з особливостями людської ментальної і фізичної діяльності, зокрема забування та запам’ятовування.

Також студенти прослухали лекцію голови ГО «СREart», яка займається організацією наукових, соціально-культурних, розважальних заходів у Львові, співзасновника журналу мистецького бачення «ARTarea» Михайла Думанського, який зосередив увагу на майбутніх навчальних екосистемах.

Про сучасні тенденції української політики йшлося у виступі експерта у сфері політичної комунікації Анне Голембіовської.

Директор консалтингового агенства Shargo Consulting, бізнес-тренер Олег Шаргородський зосередив увагу присутніх на питанні: «Ціль – данина моді чи життєва необхідність?».

Про те, як встигати робити все і навіть більше, розповів засновник Школи психологічного експерименту, головний редактор психологічного журналу «Експеримент», бізнес-тренер Роман Кушнір.

Світлини: Олега Вівчарика Більше фото