Видання Львівського університету – найкраща книга Форуму видавців-2017 у номінації «Класична українська література»

Видання поеми Івана Франка «Мойсей», яка вийшла друком англійською та українською мовами у Видавництві Львівського університету, визнали найкращою книгою 24 форуму видавців у Львові у номінації «Класична українська література».

Про це повідомив проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Університету Мар’ян Лозинський під час презентації  видань науковців ЛНУ ім. Івана Франка, яка відбулася 15 вересня 2017 року.

Видання містить поему «Мойсей» Івана Франка мовою оригіналу й у перекладі англійською Віри Річ. Також у книзі подано глибинний літературознавчий аналіз поеми, порядкові коментарі до оригінального тексту та його перекладу і студію Дмитра Павличка про сучасні акценти твору.

Книга ілюстрована неповторними роботами Євгена Безніска, які є чудовим доповненням до геніального поетичного слова.

Як зазначив у передмові Ректор Університету, професор Володимир Мельник, видання поеми «Мойсей» мовою оригіналу та у перекладі англійською – шана Львівського університету генієві українського письменництва і дарунок сучасній Україні.

«Франкові роковини, усупереч усім загрозам і небезпекам, ми відзначаємо з Поетовою вірою у силу Духа», – наголосив у передмові Ректор Університету.

Щиро вітаємо усіх, хто долучився до праці над книгою і бажаємо подальших творчих здобутків.