Викладачі кафедри фізичного виховання та спорту – призери Міжнародних змагань з плавання

16-18 травня 2018 року у місті Мармарис (Туреччина) відбулися Міжнародні змагання з плавання «Відкритий чемпіонат Туреччини». У змаганні взяли участь більше 400 учасників з понад 10 країн світу.

Викладачі кафедри фізичного виховання та спорту Львівського національного університету імені Івана Франка Романа Сіренко і Тетяна Козакова гідно представили Львівський університет, здобувши два перші і чотири другі місця.

Зокрема, завідувач басейну Спорткомплексу Університету, кандидат у майстри спорту з плавання Тетяна Козакова здобула золоті медалі на дистанціях 50 метрів батерфляєм і 50 метрів на спині. Завідувач кафедри фізичного виховання та спорту, кандидат у майстри порту з плавання Романа Сіренко стала чотирьохразовою срібною призеркою – 100 і 200 метрів на спині, 200 метрів комплексним плаванням та у комбінованій естафеті 4х50 метрів.

Щиро вітаємо Роману Сіренко і Тетяну Козакову з вагомими досягненнями і бажаємо їм нових спортивних і професійних перемог!