Викладачі Львівського університету перемогли у конкурсі до складу Верховного суду України

Вища кваліфікаційна комісія суддів України під час пленарного засідання затвердила рейтинг 320 кандидатів на посади суддів Верховного Суду. 120 осіб стали переможцями конкурсу, серед них – судді, адвокати, науковці та фахівці з відповідним стажем роботи.

Одні із найкращих результатів продемонстрували викладачі юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

Зокрема, доцент кафедри теорії та філософії права Дмитро Гудима став переможцем конкурсу серед претендентів на посади суддів касаційного цивільного суду в складі Верховного Суду. Він – перший у рейтингу переможців конкурсу.

Доцент кафедри кримінального права та кримінології Наталя Антонюк посіла четверте місце у рейтингу переможців конкурсу до складу касаційного кримінального суду Верховного Суду України.

Професор кафедри цивільного права та процесу Володимир Кравчук – серед переможців конкурсу на посади суддів касаційного адміністративного суду в складі Верховного Суду.

Додамо, що під час оцінювання учасники конкурсу склали професійні та психологічні тести, пройшли перевірки Національного антикорупційного бюро України та Національного агентства з питань запобігання корупції, Громадської ради доброчесності тощо.

За результатами конкурсного відбору Вища кваліфікаційна комісія суддів надішле до Вищої ради правосуддя рекомендації про призначення 120 кандидатів суддями відповідних касаційних судів у складі Верховного Суду (адміністративного, господарського, кримінального та цивільного), по 30 суддів у кожному з перерахованих судів.

Конкурс на посаду суддів Верховного суду вперше проходив відкрито.

За матеріалами Вищої кваліфікаційної комісії суддів України