Випускник Львівського фізико-математичного ліцею при Університеті – «срібний» призер міжнародної олімпіади з хімії

У таїландському місті Накхонпатхом відбулися міжнародні змагання з хімії, під час яких українська команда здобула чотири медалі. Олімпіада тривала 10 днів і зібрала близько 300 учасників.

Видання «Україна молода» повідомляє, що випускник Львівського фізико-математичного ліцею при ЛНУ ім. Івана Франка Тарас Сех здобув на 49-й міжнародній олімпіаді з хімії срібну медаль. У змаганнях брали участь команди 76 країн світу. Україну представляли четверо школярів, кожен з яких здобув призове місце, проте результат Тараса — найвищий серед українців. Програма складалася з теоретичного та практичного одноденних турів. Решта часу була відведена для екскурсій Таїландом та відпочинку.

На відміну від олімпіад, які проводять у Європі та Північній Америці, де завдання є короткими, але важкими, у Таїланді й практичні, і теоретичні завдання були великими за обсягом. Загалом учасники мали виконати одинадцять теоретичних задач.

Приємно відзначити, що «срібний» призер олімпіади Тарас Сех посідає перше місце у рейтинговому списку абітурієнтів, рекомендованих до зарахування на навчання на хімічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка!