Випускникам юридичного факультету вручили дипломи про вищу освіту

Декан юридичного факультету, професор Володимир Бурдін під час урочистої академії, що відбулась 29 червня 2016 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка, вручив випускникам, які завершили навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст», дипломи про вищу освіту.

З вітальними словами звернулись до молодих фахівців-юристів заступники декана та завідувачі кафедр.

«Ви розпочинаєте свій шлях професійного становлення в нелегкий для України період. Утім, як випускники юридичного факультету Львівського університету, демонструючи свою фаховість, чесність і порядність, ви маєте впоратись із нелегкими завданнями і практичними проблемами, які в майбутньому постануть перед вами», – наголосив завідувач кафедри конституційного права, доктор юридичних наук, професор Павло Гураль.

Завжди пам’ятати свою альма-матер і пишатися високим званням випускника львівської правничої школи закликав випускників завідувач кафедри соціального права, доктор юридичних наук, професор Пилип Пилипенко.

«Право не дається просто, його завжди треба обстоювати й захищати, за нього потрібно боротися», – зауважив завідувач кафедри кримінального права та кримінології, кандидат юридичних наук, доцент Василь Василаш. Він закликав випускників юридичного факультету гідно виконувати свій професійний обов’язок, захищаючи права та свободи громадян України.

Привітали зі здобуттям ОКР «спеціаліст» молодих юристів і завідувач кафедри адміністративного та фінансового права, професор Микола Кобилецький, завідувач кафедри інтелектуальної власності, інформаційного та корпоративного права, доктор юридичних наук, професор Олександра Яворська, завідувач кафедри теорії і філософії права, доктор юридичних наук, доцент Віталій Косович.

Спогадами про свої студентські роки, про навчання у Львівському університеті поділився випускник юридичного факультету, а сьогодні начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський. Він побажав юристам-початківцям щасливого життєвого шляху й успішної кар’єри.