Випускники економічного факультету отримали дипломи про вищу освіту

13 липня 2017 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам економічного факультету.

«Своєю працею, наполегливістю й інтелектом ви довели, що є справжніми фахівцями, які володіють ґрунтовними знаннями, і від сьогодні можете займати ключові посади у різних сферах економічної діяльності. Завжди будьте професіоналами своєї справи, ніколи не зупиняйтесь на досягнутому, здобувайте нові знання і продовжуйте навчатись, адже ми живемо у надзвичайно конкурентному світі, який дуже швидко змінюється і розвивається», – звернувся до випускників декан економічного факультету Ростислав Михайлишин.

Також декан наголосив, що професія економіста є особливою і відповідальною, а тому справжній економіст-фахівець повинен бути освіченим, порядним та моральним, адже від його щоденної праці залежить добробут громади і доля країни загалом.

«Ніколи не забувайте, що ви навчалися у Львівському національному університеті імені Івана Франка, який славиться не лише своїми традиціями підготовки висококваліфікованих фахівців, а й національно-патріотичним вихованням. Тож будьте патріотами!» – закликав Ростислав Васильович, акцентувавши увагу на тому, що студенти та випускники Львівського університету не одне століття беруть участь у національно-визвольних змаганнях українців і є каталізаторами численних змін і позитивних перетворень.

«У своїй поведінці, своїх вчинках ви повинні завжди пам’ятати, що любов до батьківщини, патріотизм, обстоювання національних інтересів – це надзвичайно важлива ознака випускника Львівського університету», – наголосив Ростислав Михайлишин.

Заступник міського голови Львова, випускник економічного факультету Андрій Москаленко закликав випускників наполегливо працювати над собою, розвивати у собі креативність і здатність творчо мислити, бути наполегливими і продуктивними.

Окрім того, до вітальних слів доєдналися завідувачі і професорсько-викладацький склад кафедр економічного факультету, а також представники бізнес-структур.

Випускники економічного факультету подякували своїм наставникам за знання, досвід і навики, здобуті упродовж навчання на факультеті. За їхніми словами, саме час, проведений у ЛНУ ім. Івана Франка, дозволив їм стати справжніми фахівцями із власним поглядом на світ.