Випускники факультету іноземних мов отримали дипломи про вищу освіту

27 червня 2017 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулось урочисте вручення дипломів випускникам факультету іноземних мов.

Декан факультету Володимир Сулим, привітавши дипломованих фахівців, наголосив, що кожен із випускників уже вписав «свою сторінку в історію факультету та Університету».

«Основне завдання, яке сьогодні стоїть перед вами – гордо і гідно нести звання випускника Львівського університету і наполегливо іти дорогою своєї професійної реалізації», – наголосив Володимир Трохимович.

Окрім того, декан закликав випускників продовжувати удосконалювати свої професійні навики й активно популяризувати рідну мову і культуру у світі.

До вітань також доєдналися завідувачі та представники кафедр факультету, які звернулися до випускників різними мовами світу.

Випускники подякували викладачам за здобуті знання й особливу атмосферу, яка панувала упродовж їхнього навчання на факультеті. За їхніми словами, Львівський університет зміг «об’єднати студентів у різноманітну і міцну сім’ю».

Світлини: Олександри Чури Більше фото