Випускники факультету культури і мистецтв отримали дипломи про вищу освіту

Під час урочистої академії, яка відбулася 8 липня в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка, декан факультету культури і мистецтв вручив випускникам 2016 року дипломи про вищу освіту.

«Будьте щасливими, не зважаючи на те, що ви завершуєте своє навчання у нелегкий для країни час», – звернувся з вітальним словом до випускників декан факультету культури і мистецтв Роман Крохмальний.

«Місія Університету – висока. А факультет культури і мистецтв є його органічною складовою, адже ідея створення мистецького образу і духовного відтворення українців – вічна. А відтак, підкорюючи високі вершини, маючи найвищі мистецькі здобутки в майбутньому, завжди пам’ятайте слова, викарбувані на фронтоні головного корпусу Львівського університету – «Освічені громадяни – окраса Батьківщини». Тож, будьте гідними громадянами своєї вільної країни!», – закликав молодих фахівців Роман Олексійович.

Привітала випускників і керівник курсу зі спеціальності «театральне мистецтво» Таїсія Литвиненко. «Театр – це святе. І якщо ви стали на професійну стежку акторського мистецтва, ви повинні сповна віддатися фаху, адже лише плідна праця може принести результати», – переконана Таїсія Йосипівна.

До привітань долучився народний артист України, завідувач кафедри театрознавства та акторської майстерності Богдан Козак. «Ваші долі накреслені на мапі неба Богом. А в житті трапляється різне – і радощі, і невдачі. Утім, не лякайтесь – за вами завжди стоятиме дух Університету», – зазначив Богдан Миколайович.

Випускників також привітали завідувач кафедри філософії мистецтв, доктор мистецтвознавства, професор Олександр Козаренко, завідувач кафедри бібліотекознавства і бібліографії, кандидат філологічних наук, доцент Наталія Демчук і народний артист України Олег Петрик.