Випускники факультету міжнародних відносин отримали дипломи про вищу освіту

10 липня 2015 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулась Урочиста академія, під час якої випускники факультету міжнародних відносин отримали дипломи про вищу освіту.
«Сьогодні у вас знаменний день: ви перегорнули ще одну сторінку свого життя і з надією звертаєте погляд у прийдешнє, – зазначив у вітальному слові в.о. декана факультету міжнародних відносин Ігор Бик. – Утім, це майбутнє нам дається дорогою ціною – ціною життя тих, хто мужньо захищає незалежність і суверенітет нашої держави на східних її кордонах».
Ігор Степанович відзначив: «Ви завжди з особливим трепетом будете згадувати недоспані ночі під час сесії, гучні посиденьки з друзями, радощі від успіхів, розчарування від невдач, зустрічі з цікавими людьми, що відбувалися під час вашого навчання на факультеті. Я переконаний, що роки, проведені у Львівському національному університеті імені Івана Франка, для вас були насиченими, корисними й незабутніми. Гідно представляйте наш факультет, Університет і Україну в світі!».
Висловивши щиру подяку викладачам, адміністрації факультету і батькам, від імені випускників привітала колег Роксолана Юсипчук: «Для кожного з нас п’ять років навчання промайнули швидко й по-особливому. Ми навчались на факультеті міжнародних відносин мотивовано та цілеспрямовано, пережили різні моменти, які зробили нас сильнішими». «Не підведімо тих, хто в ці хвилини захищає наш спокій на сході України!», – закликала випускниця.