Випускники факультету прикладної математики та інформатики отримали дипломи про вищу освіту

21 червня 2017 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулось урочисте вручення дипломів випускникам факультету прикладної математики та інформатики.

Першими до присутніх звернулися самі випускники – Максим Гурецький,  Євген Бовт та Павло Демський. Поділившись приємними спогадами про навчання в Університеті, молоді фахівці подякували своїм наставникам і побажали стрімкого кар’єрного росту колегам.

Із успішним завершенням навчання випускників привітав декан факультету прикладної математики та інформатики Іван Дияк. Зокрема, Іван Іванович зауважив, що в цьому році  факультет випускає перший курс магістрів, які навчалися два роки, і востаннє проводить випуск спеціалістів.

«Переконаний, що база знань, яку ви здобули упродовж навчання на факультеті стане надійною основою вашого подальшого професійного й особистого розвитку», – зазначив декан факультету.

До вітальних слів також долучилися заступник декана з навчально-методичної роботи Андрій Мельничин, заступник декана з наукової і навчально-виховної роботи Віталій Горлач, заслужений професор Львівського університету, завідувач кафедри теорії оптимальних процесів Михайло Бартіш, випускник факультету Маркіян Слобода, завідувач кафедри програмування Сергій Ярошко, завідувач кафедри інформаційних систем Георгій Шинкаренко, завідувач кафедри дискретного аналізу та інтелектуальних систем Микола Притула та інші.

Приємним подарунком для учасників урочистостей також була культурно-мистецька програма, яка передбачала гумористичні мініатюри та музичні номери.

Додамо, що дипломи про вищу освіту отримали понад 100 випускників факультету.