Випускники факультету журналістики отримали  дипломи про освіту

Творці інформаційного простору України, які покликані стояти на сторожі Слова, Правди і Гідності – випускники факультету журналістики 14 липня 2017 року під час урочистої академії в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка отримали дипломи про вищу освіту.

«Ви успішно подолали усі труднощі навчальної програми й уже встигли зарекомендувати себе у журналістиці. Не припиняйте працювати над собою, вірно служіть суспільству і пам’ятайте, що ви приречені вчитися усе своє життя.., але від сьогодні вашими наставниками будуть не викладачі Львівського університету, а український народ, адже саме він ставитиме вам відповідні оцінки», – звернувся до випускників декан факультету журналістики Михайло Присяжний.

Також Михайло Павлович наголосив, що у час складних випробувань, які випали на долю України, журналісти, їхня висока професійність і моральність є стратегічним ресурсом для держави.

«Гібридна війна, яку веде проти нас Росія, змушує кожного з вас стати бійцем на інформаційному фронті. Вашою зброєю у цій війні є Слово, Правда і Справедливість», – висловив переконання Михайло Присяжний.

Окрім того, декан факультету закликав молодих фахівців завжди обстоювати принципи демократичної журналістики і дотримуватися професійних морально-етичних норм.

До вітальних слів також долучилися проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Мар’ян Лозинський, завідувач кафедри радіомовлення і телебачення Василь Лизанчук, завідувач кафедри теорії і практики журналістики Іван Крупський, завідувач кафедри української преси Степан Кость і завідувач кафедри зарубіжної преси та інформації Йосип Лось.

Випускники подякували наставникам за досвід, знання і професійні навики, які вони отримали упродовж навчання, а батьки молодих фахівців висловили вдячність адміністрації факультету та Університету за освіту, яку здобули їхні діти.