Випускники механіко-математичного факультету отримали дипломи про вищу освіту

4 липня 2017 року в Актовій залі відбулося вручення дипломів випускникам механіко-математичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

З вітальним словом до присутніх звернувся в.о. декана механіко-математичного факультету Ігор Гуран: «Переконаний, що ви оберете правильний життєвий шлях. Удосконалюйтесь, будьте щасливі і здорові, перевершуйте своїх наставників і завжди гордо носіть звання випускника Львівського національного університету імені Івана Франка».

Заслужений професор Університету Михайло Зарічний подякував випускникам за наполегливість у навчанні і висловив переконання, що диплом механіко-математичного факультету Університету – великий соціальний капітал, який необхідно помножувати і використовувати на благо науки, освіти і держави.

Також до вітальних слів доєдналися заступник декана з навчальної роботи Микола Слободян і завідувач кафедри механіки Георгій Сулим.