Випускники Правничого коледжу Університету отримали дипломи про освіту

Під час урочистої академії, що відбулася 10 липня 2017 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка, випускники Правничого коледжу заочної та денної форми навчання, які завершили підготовку за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодшого спеціаліста», отримали дипломи.

З вітальним словом до молодих фахівців звернувся директор Правничого коледжу Володимир Цікало, який привітав випускників із початком нового етапу в житті і наголосив, що основною перспективою для них є продовження навчання на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка. Окрім того, Володимир Ігорович, відзначивши високий рівень викладацького складу юридичного факультету, акцентував увагу на престижності диплому, який отримують його випускники.

«Після завершення навчання у вашому житті буде і радість з перемогами, і розчарування з поразками. Але попри все бажаю кожному з вас завжди залишатися людьми, адже тільки це є запорукою справжнього успіху. Робіть добро, підтримуйте ближніх, все залежить від Вас», – закликав випускників проректор науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Мар’ян Лозинський.