Випускники юридичного факультету отримали дипломи про вищу освіту

29 січня 2018 року в Актовій залі відбулася Урочиста академія з нагоди вручення дипломів про освіту випускникам юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. Під час урочистостей дипломи, що засвідчують здобуття вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Магістр», отримали 158 молодих фахівців.

Декан юридичного факультету професор Володимир Бурдін, привітавши випускників, наголосив, що тепер вони долучилися до сім’ї кваліфікованих львівський правників, покликанням яких є служіння державі і народові.

«Попереду на вас чекає доросле, самостійне життя і я глибоко переконаний, що юридичний факультет став для вас доброю школою і зміг підготувати до усіх викликів, які ставитиме перед вами довколишній світ», – звернувся до випускників Володимир Бурдін.

Проректор із науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Університету Мар’ян Лозинський висловив вдячність випускникам за навчання у Львівському університеті, а батькам і викладачам – за підтримку і виховання молоді. Також Мар’ян Володимирович наголосив, що саме нинішні випускники повинні докласти максимальних зусиль для розбудови і зміцнення Української держави.

Окрім того, молодих фахівців привітали завідувачі кафедр юридичного факультету, які, звертаючись до випускників, наголосили на високій місії, яку мають львівські правники у сучасному суспільстві і необхідності активно працювати задля побудови в Україні справжнього правового суспільства.

Надалі випускники поділилися своїми враженнями від навчання на юридичному факультеті Львівського університету. Зокрема, молоді фахівці висловили переконання, що львівська правнича школа є однією із найкращих в Україні, подякували наставникам та батькам, а також запевнили, що будуть гідно нести звання випускника юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.