ЯРМАРОК КАР’ЄРИ у Львівському університеті – дієвий майданчик співпраці роботодавців, студентів, викладачів, органів влади та самоврядування для пошуку нових моделей взаємодії трикутника “держава-освіта-бізнес” з метою їх зближення в реаліях сучасного ринку праці.

Наша ЦІННІСТЬ:

ДЛЯ СТУДЕНТІВ – нагода отримати безкоштовні практичні поради щодо вибору місця праці, здобути необхідні для подальшого працевлаштування навички, отримати інформацію про програми практики, стажування та вакансії для студентів від провідних компаній і подати своє резюме.

ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ – можливість представити свою компанію та сформувати до неї лояльність серед університетської спільноти, поспілкуватися із студентами та викладачами безпосередньо, отримати резюме потенційних кандидатів на вакантну посаду.

ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ – знайти цінні контакти у бізнесі, зрозуміти сучасні вимоги ринку праці і адаптувати навчальний матеріал до цих вимог, отримати готові кейси для навчання.
Ярмарок кар’єри – це захід, на якому понад 30 компаній інформуватимуть про можливості працевлаштування. Провідні компанії регіону також презентуватимуть свої програми стажування та практики.

Генеральний партнер Ярмарку кар’єри – Nestlé Бізнес Сервіс Львів (NBS Lviv) Для студентів та випускників Університету пропонуємо цікавий конкурс резюме « CV Awards »