Вельмишановний Іване Олександровичу!

Від імені академічної спільноти Львівського національного університету імені Івана Франка сердечно вітаємо Вас із Днем Вашого Ювілею.

У широкому спектрі Вашого щедрого життєпису особливої ваги набувають одвічні суспільні цінності та справжні людські почуття – Гідність особистості, любов до Істини, Відповідальність за чин, обов’язок перед Україною. Сердечно дякуємо Вам за те, що і в часи державотворчого піднесення, і в період соціальної турбулентності Ви відважно брали на свої плечі тягар доленосних рішень, творили атмосферу вільного академічного спілкування, послідовно обстоювали право кожної особистості на власну думку.

Вашу професійність, багатий практичний досвід із реалізації різних інновацій та реформ в університетській освіті та науці, послідовну громадянсько-патріотичну позицію, а також видатні заслуги у справі підготовки та виховання молодого покоління студентів і науковців високо цінує колектив нашого Університету.

Роки невтомної праці в науці та освіті принесли Вам безперечне визнання серед української інтелігенції, а також гідне пошанування на найвищому державному рівні. Ми знаємо, що Ваша повсякденна нелегка праця як ректора Львівського національного університету імені Івана Франка і науковця завжди була щедрою на нові ідеї, мудрі й далекоглядні рішення, які сприяли розбудові української освіти та науки.

Нехай Ваше слово Науковця, Педагога, Людини та Громадянина і надалі буде голосом провідника для всіх освітян, науковців і молоді України.

Наше вітання – це вияв глибокої вдячності академічної спільноти Львівського національного університету імені Івана Франка за Вашу невтомну й украй важливу для Університету та України діяльність.

Бажаємо Вам міцного здоров’я та щастя, довгого віку та родинного затишку, шани та поваги від людей. Нехай кожен день Вашого життя буде зігрітий теплом, ласкою, розумінням і підтримкою всіх, із ким зведе Вас доля! Нехай і надалі множаться Ваші добрі справи!

З роси і води Вам, дорогий Іване Олександровичу!

Зі щирою повагою –

Ректор В. П. Мельник