З 3 до 7 вересня у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся Welcome week – це тиждень важливих подій, які сприяють адаптації першокурсників у студентському середовищі.

За цей час студенти першого курсу мали можливість краще познайомитись з університетом. Так, першокурсники поспілкувались із членами Студентського уряду, Профкому студентів, Наукового товариства студентів університету.

Про свою роботу та можливості, які вони пропонують для молоді, розповіли представники Відділу міжнародних зв’язків, Психологічної служби університету, Відділу сприяння працевлаштуванню студентів та випускників, Австрійського центру, Центру італійської мови та культури, Школи польського та європейського права та ін.

Як краще використати час поза навчанням, розповіла директор Центру культури і дозвілля “Лис Микита” Мирослава Булатова. Своїм досвідом роботи у гуртках ділились учасники та керівники народного ансамблю пісні і танцю «Черемош», народного камерного оркестру, народної капели бандуристок «Зоряниця» та народного дівочого хору «Ліра». Крім того, студентські колективи підготували музичні привітання для гостей заходу.

Студентам було цікаво дізнатись про спортивне життя університету, тому  Романа Сіренко та Степан Матула, викладачі кафедри фізичного виховання та спорту, з радістю розповіли про секції, які може обрати для себе студент.  Фанати футболу отримали подвійний сюрприз. Вони мали зустріч з Юрієм Можаровським, викладачем кафедри фізичного виховання нашого університету, арбітром FIFA! Унікальна нагода випала першокурсникам зустрітися з Ігорем Цигаником, українським спортивним журналістом та коментатором, ведучим програми “Профутбол” на каналі 2+2, який закінчив факультет журналістики у Львівському університеті.

В університеті також діють різні громадські організації, тому першокурсники могли детально ознайомитись із їх роботою. Представники ГО “Лабораторія ідей” розповіли про свою діяльність та проекти, які вже вдалось втілити у життя (креативний простір для студентів University open space та крамничку з брендованою продукцією ЛНУ ім. І.Франка FRANKOstore). Ділились досвідом ГО Центр “Молода Дипломатія” та Об’єднання студентів-правників. Про новий проект для вступників Mizhnar Buddy розповіли студенти факультету міжнародних відносин.

Неймовірною дозою мотивації поділились на Welcome week студенти та випускники Львівського університету. Про навчання в університеті та шлях до успіху розповіли Андрій Худо (відомий львівський ресторатор, співзасновник Холдингу емоцій «!FEST»), Андрій Москаленко (заступник міського голови Львова з питань розвитку), Рената Чучмай (віце-президент із питань управління персоналом компанії SoftServe), Володимир Бєглов (журналіст та радіоведучий, співзасновник «Радіо Сковорода» та «The Ukrainians»), Олеся Гавришко(СЕО проекту STUDLAVA),  Юлія Сливка (інстаграм-блогер, аспірант кафедри української літератури ЛНУ ім. І. Франка ), Уляна Лаврик (прес-секретар голови обласної ради Львова).

Успішні студенти також розповіли про свої перемоги. Студенти-правники поділися досвідом участі у міжнародних судових дебатах, а студенти з  факультету прикладної математики та інформатики розказали про командну роботу на  олімпіадах з програмування. Про свій блог в Instagram та канал на Youtube розповіла студентка факультету іноземних мов – Саша Чистова.

Організатори свята підготували для першокурсників цікаві розваги. Студенти могли відвідати екскурсії головним корпусом (екскурсовод Юрій Гудима, завідувач Музею історії Університету ) та зоологічним музеєм, послухати екскурс в історію університету від студента Ігоря Лутчина.  Крім того, першокурсники змагалися в командних іграх, а саме в SmartTime та квесті по локаціях Університету.

Студенти та викладачі могли  поспілкуватися в неформальній атмосфері, завітавши на Networking у межах Welcome week. Кожного вечора на нашому святі  першокурсники відпочивали від навчання. Різноманітна програма Welcome week дозволила насолодитись живим виконанням пісень під гітару, потрапити на виступ команд КВК, переглянути фільм та виставу, а також побувати на концерті гурту “No Limits”! До речі, вокаліст групи Андрій Мицак та гітарист Андрій Тарчанин випускники нашого географічного факультету.

Welcome week об’єднав навколо себе студентів, викладачів, випускників усіх факультетів та коледжів і став гарним початком студентського життя для наших першокурсників! Сподіваємось, що такий захід, буде щорічним у стінах Львівського університету.