Заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі Наталія Микольська про перспективи реформування державної служби та нагальні питання стратегії економічного розвитку України

Заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі України, випускниця Львівського національного університету імені Івана Франка Наталія Микольська 7 листопада 2016 року зустрілася зі студентами факультету міжнародних відносин, юридичного та економічного факультетів.

Під час зустрічі зі студентською молоддю Наталія Микольська розповіла про перспективи реформування державної служби та нагальні питання стратегії економічного розвитку України. За словами заступника Міністра, в усьому світі державна служба є чудовим стартом для побудови успішної кар’єри, а також дає можливість втілити в життя проекти, які неможливо реалізувати в приватному секторі.

«Державна служба – це можливість достатньо хорошої самореалізації. І моє завдання зробити так, щоб до того моменту, коли ви закінчите Університет, державна служба була реформованою, а наша держава мала необхідні кошти для розвитку і забезпечення гідного життя громадян», – зазначила Наталія Микольська.

Коментуючи нинішній стан російсько-українських відносин у торгівельній сфері, заступник Міністра так окреслила позицію офіційного Києва: «Наше завдання в контексті відносин із Російською Федерацією – це адекватно реагувати на порушення зі сторони Росії норм міжнародного права, особливо це стосується міжнародної торгівлі». За її словами, Україна повинна відповідати на дії РФ щодо обмеження українського експорту власними заходами.

«Ми працюємо з тими компаніями, які втратили російський ринок, з метою їхньої переорієнтації на ринки третіх країн», – зауважила Наталія Микольська.

Розповідаючи про перспективи розвитку української економіки, доповідач зауважила: «Політика Уряду має бути спрямована на зростання експорту та збільшення інвестицій як основних передумов економічного розвитку країни».

Найперспективнішими напрямами для інтенсифікації українського експорту, на думку Наталії Микольської, є країни західного світу. За її словами, зараз Уряд напрацьовує національну експортну стратегію України, яка зокрема передбачатиме вихід українських товарів на нові ринки.

«У США, Великій Британії, Німеччині, Франції, Китаї, Канаді, Ірландії, Швейцарії потенціал українського ринку досі не реалізований. У сукупності, якщо ми будемо активно співпрацювати з ринками цих країн, ми зможемо отримати значний прибуток».

Окрім того, заступник Міністра поділилася спогадами про навчання в Університеті і закликала студентів частіше використовувати можливість міжнародних стажувань, які, за її словами, сприяють розширенню світогляду і позитивно впливають на навчальний процес.

Світлини: Олександри Чури Більше фото