Заступник начальника Львівської митниці ДФС України Андрій Тодощук зустрівся зі студентами факультету управління фінансами та бізнесу

З ініціативи кафедри державних і місцевих фінансів факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка 24 березня 2016 року відбулась зустріч заступника начальника Львівської митниці Державної фіскальної служби України, радника податкової та митної справи І рангу, доцента Андрія Тодощука зі студентами ІІІ-ІV курсів факультету управління фінансами та бізнесу.

У виступі Андрія Тодощука йшлося про історію та сьогодення Львівської митниці й основні напрями її діяльності. Фахівець з питань податкової та митної справи розповів студентам про впровадження інноваційних інструментів здійснення митного контролю та оформлення, а також навів цікаві приклади щодо переміщення товарів і транспортних засобів через митний кордон України, опираючись на власний багаторічний досвід праці в структурі митної служби.

Студенти і викладачі факультету управління фінансами та бізнесу  під час діалогу з Андрієм Тодощуком обговорили питання, пов’язані з роботою Львівської митниці, зокрема, про особливості  ведення вітчизняного  бізнесу в умовах дії режиму вільної торгівлі з ЄС, а також про видання  митницею сертифікатів EUR.1.

Особливий інтерес у студентів викликала пропозиція заступника начальника Львівської митниці ДФС України  щодо можливостей майбутнього працевлаштування випускників Університету, а саме перелік вимог до знань і навиків фахівців, а також  критеріїв відбору кадрів до митної служби.

Нагадаємо, що між ЛНУ імені Івана Франка та Львівською митницею ДФС України підписано угоду про співпрацю,  що передбачає  широкий формат практичної взаємодії між сторонами.