Затверджено положення про Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених Університету

З метою розвитку науки, зростання зацікавленості до наукової роботи в молодіжному середовищі відповідно до Закону України «Про вищу освіту» та Статуту ЛНУ ім. Івана Франка в Університеті створено Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених.

Під час засідання Конференції трудового коллективу, що відбулось 18 травня 2016 року в Актовій залі Університету, проректор з наукової роботи, професор Роман Гладишевський представив  проект «Положення про Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених».

Роман Євгенович зазначив, що раніше наукове об’єднання студентської молоді мало назву «Студентське наукове товариство», паралельно працювала й Рада молодих учених. Тепер же відповідно до нового ЗУ «Про вищу освіту» створено наукове товариство, до якого входять студенти, аспіранти, докторанти та молоді вчені.

Наукове товариство ЛНУ ім. Івана Франка сприятиме розвитку науки та зростанню зацікавленості до наукової роботи у молодіжному середовищі, забезпечуватиме захист прав та інтересів осіб, які навчаються та/або працюють в Університеті, зокрема щодо питань наукової діяльності, підтримки наукоємних ідей, інновацій та обміну знаннями, створюватиме умови для розкриття наукового й творчого потенціалу осіб, які навчаються чи працюють в Університеті, розвиватиме в них наукове мислення та навички для дослідницької роботи, займатиметься інноваційною діяльністю, надаватиме організаційну допомогу керівництву Університету в оптимізації наукової та навчальної роботи.