Завершилася освітня програма для учнів львівських шкіл «Бізнес ХХІ століття»

На факультеті управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка завершилася безкоштовна освітня програма для учнів львівських шкіл «Бізнес ХХІ століття». У програмі, яка тривали з 20 березня до 20 квітня, взяли участь понад 120 учнів з навчальних закладів міста Львова.

Освітній проект успішно функціонує третій рік поспіль в рамках популяризації спеціалізації «Фінанси, митна та податкова справа» (координатор проекту – доцент Дарія Попович). Ділилися досвідом та навчали старшокласників викладачі кафедри державних та місцевих фінансів: професор Уляна Ватаманюк-Зелінська та професор Ярослав Ярема, а також доценти –  Світлана Бугіль, Юрій Голинський, Вікторія Дубик, Віра Круглякова, Любов Петик, Ольга Сич, Софія Смолінська, Юлія Шушкова, Ірина Ясіновська.

Викладачі ознайомили школярів із основними засадами створення та успішного ведення бізнесу, теоретичними і практичними основами митної та податкової справи, сучасними інноваціями у сфері фінансів. Значну увагу ініціатори програми приділили світовому досвіду функціонування підприємництва. Окрім того, учасники школи дізналися багато цікавого про сучасні тенденції у бізнес-сфері, зокрема, що таке краудфандінг, франчайзинг, coaching, як використовувати хмарні середовища в бізнесі, як працює реклама та socialmediamarketing (SMM).

Заняття проводили у форматі ділових ігор та тренінгів. Зацікавленість у майбутніх абітурієнтів викликали презентація власних бізнес-ідей і робота в команді.

На завершення проекту заступник декана, в.о. завідувача кафедри державних та місцевих фінансів, професор Наталія Ситник привітала слухачів школи «Бізнес ХХІ століття» з успішним навчанням та вручила кожному іменні сертифікати.