Завершився курс «Phase diagrams and phase transitions»

25 жовтня 2018 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка завершився курс «Phase diagrams and phase transitions» (англійською мовою) провідного дослідника кафедри фізики квантового стану Женевського університету (Швейцарія) доктора Енріко Джанніні. Слухачами курсу головно стали студенти та аспіранти хімічного і фізичного факультетів Університету, які впродовж двох тижнів відвідували лекції та практичні заняття, а після завершення курсу отримали сертифікати. Сподіваємось, що візит доктора Е. Джанніні стане добрим початком до відкриття в Університеті англомовного магістерського курсу в галузі неорганічного матеріалознавства.

Проект відбувся за підтримки компанії MPDS, Швейцарія.

Позитивними враженнями про курс поділились лектор та слухачі.

«Впродовж останніх двох тижнів я мав чудову нагоду провести короткий курс “Фазові діаграми та фазові переходи” для студентів хімічного та фізичного факультетів Львівського національного університету імені Івана Франка. Лекції відвідали студенти та аспіранти, які своїми блискучими запитаннями стимулювали дискусію та створили жваву атмосферу в аудиторії. Я щиро дякую проректору Університету професору Роману Гладишевському за запрошення до цієї ініціативи. Це перший крок до більш широкої та амбітної магістерської програми з матеріалознавства, яка незабаром буде запущена та проведена англійською мовою, що представлятиме унікальну можливість для студентів Львівського національного університету імені Івана Франка».

Доктор Енріко Джанніні,

Кафедра фізики квантового стану

Женевський університет

«Великою честю і задоволенням було прослухати курс “Фазові діаграми та фазові переходи” провідного науковця Женевського університету доктора Енріко Джанніні. Під час лекцій і практичних занять, ми мали можливість повторити вивчене раніше, почерпнути щось нове і просто вдосконалити свою англійську. Цікаві, невимушені та корисні заняття».

Ліана Зінько,

аспірантка кафедри неорганічної хімії

«Курс “Phase diagrams and phase transitions”, проведений доктором Енріко Джанніні впродовж останніх двох тижнів, був орієнтований на широку аудиторію слухачів. Доступність матеріалу і постійне підкріплення теоретичної інформації цікавими прикладами зробили лекційний матеріал легким для сприйняття. Практичні заняття проходили таким чином, що кожен зміг спробувати власні сили та отримати відповіді на запитання. Доктор Е. Джанніні заохочував слухачів до постійного діалогу і залюбки ділився власним досвідом».

Ірина Стецьків,

аспірантка кафедри неорганічної хімії

«Курс “Phase diagrams and phase transitions” став цікавим експериментом. Матеріал лекцій не був для мене новим, оскільки ми прослухали подібний курс в рамках магістратури. Проте він був дуже корисним, оскільки розглядав основні аспекти роботи із діаграмами стану, а також особливості та проблеми, які можуть виникнути при синтезі сполук, і те як їх можна вирішити».

Мирослава Горяча,

аспірантка кафедри неорганічної хімії

«Лекції доктора Енріко Джанніні були надзвичайно насиченими та інформативними. За короткий час він зумів охопити великий обсяг матеріалу і висвітлити його з різних точок зору. Більше того, під час проведення лекційних і практичних занять доктор Джанніні докладно пояснював усі нюанси та з радістю відповідав на запитання слухачів. Матеріал цього курсу був, на мою думку, корисним не лише студентам та аспірантам хімічного, а й фізичного факультету».

Наталя Гулай,

аспірантка кафедри аналітичної хімії

«Впевнений, що кожен, хто відвідав курс “Phase diagrams and phase transitions”, погодиться з тим, що це дійсно унікальна можливість для студентів нашого Університету: лектор одного з провідних університетів Європи приїхав, щоб поділитись своїми знаннями та досвідом. Я радий, що зміг пройти цей курс та поглибити власні знання».

Василь Стоцький,

студент хімічного факультету