Зустріч із делегацією експертів зі США та Німеччини

У рамках одноденного візиту до Львова 25 травня 2015 року делегація експертів зі США та Німеччини, до складу якої увійшли: доктор Метью Рожанський, директор Інституту Кеннана при Міжнародному Центрі підтримки науковців ім. Вудро Вілсона у Вашингтоні; доктор Томас Грем, професор Йєльського університету, спеціальний радник Голови Ради національної безпеки США (у 2004-2007 рр.);  доктор Кімберлі Мартен, заступник директора Інституту Гаррімана Колумбійського університету; доктор Джек Снайдер, професор кафедри міжнародних відносин Колумбійського університету; доктор Режджан Менон, декан факультету політології Сіті Коледжу в Нью-Йорку; доктор Клаус Сегберс, директор Центру глобальної політики Вільного університету міста Берлін та Катерина Смаглій, директор Інституту Кеннана у Києві відвідала Львівський національний університет імені Івана Франка, де відбулась зустріч із проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Марією Зубрицькою і директором Центру американських студій Романом Калитчаком, а згодом і з випускниками дослідницьких програм Інституту Кеннана у Львові, переважна більшість яких представляє наш університет.

Під час зустрічей сторони розглянули широке коло питань щодо втілення реформ, регіональної безпеки та підтримки, на яку розраховує Україна, а також щодо розвитку політичної ситуації в регіоні. Окремо учасники діалогу наголосили на необхідності безпосереднього ознайомлення зі ситуацією в Україні, що, зокрема, має бути в полі інтересів західних дослідників, аби доносити до урядів і суспільств країн Західної Європи та Північної Америки більш об’єктивну та збалансовану інформацію про події в нашій державі.

Американські експерти спільно з німецькими й українськими колегами обговорили можливості поглиблення співпраці з Інститутом Кеннана при Міжнародному Центрі підтримки науковців ім. Вудро Вілсона у Вашингтоні та перспективи налагодження академічних контактів Львівського університету з найпрестижнішими та найбільш відомими університетами світу.