Дорога університетська спільното!

Чотири роки тому українці твердо заявили про свій цивілізаційний вибір – бути частиною демократичного світу, самим визначати власну долю і творити гідне майбутнє для прийдешніх поколінь. Одними із перших, хто відреагував на відхилення тодішнього Уряду від курсу на Асоціацію з Європейським Союзом, були студенти та викладачі Львівського національного університету імені Івана Франка.

У боротьбі за право жити у по-справжньому незалежній державі нам довелось подолати нелегкі випробування і пожертвувати найдорожчим – життями студентів та випускників Університету.

Світла пам’ять про Ігоря Костенка, Богдана Сольчаника, Сергія Кемського, Дмитра Чернявського та багатьох інших Героїв Небесної Сотні назавжди залишиться у національній пам’яті кожного українця.

Вірю, що тоді ми перетнули ключовий рубіж самоідентифікації і зараз стоїмо на шляху побудови суспільства, яке ґрунтуватиметься на принципах гуманізму, національних інтересів і відповідальності кожного українського громадянина за долю держави. Наша самовіддана праця, готовність змінювати країну на краще і міцні моральні імперативи та національні переконання є найкращою подякою Героям, які поклали свої життя на вівтар європейського майбутнього України.

Пам’ятаймо, що без глибокого усвідомлення таких цінностей, як свобода та гідність, неможливо побудувати успішну Українську державу, за щасливе прийдешнє якої і досі гинуть найкращі.

Вічна пам’ять і слава Героям!

Україна понад усе!

Ректор                                                                         Володимир Мельник