74 випускники хімічного факультету отримали дипломи про вищу освіту

30 червня 2017 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася урочиста академія з нагоди вручення дипломів про вищу освіту випускникам хімічного факультету.

Привітавши молодих фахівців, декан факультету професор Ярослав Каличак, зокрема, наголосив, що випускники хімічного факультету працюють у провідних наукових установах в усіх куточках світу. За словами декана, це свідчить про високий рівень знань, які молодь здобуває на хімічному факультеті Львівського університету.

«Львівський університет має славні традиції, але найкращі часи для нашого навчального закладу ще попереду і переконаний, що ви також станете творцями його успішного майбутнього. Для того, щоби бути хорошими фахівцями ви повинні постійно підтримувати форму – сприймати найновішу інформацію, удосконалювати свій професійний рівень. Пам’ятайте, що викладачі хімічного факультету завжди готові вам допомогти», – наголосив Ярослав Михайлович.

Також до вітань долучилися заступник декана з навчально-методичної роботи Ольга Жак, завідувач кафедри неорганічної хімії, проректор з наукової роботи, член-кореспондент НАН України професор Роман Гладишевський, завідувач кафедри органічної хімії Микола Обушак, завідувач кафедри аналітичної хімії Лілія Дубенська і завідувач кафедри фізичної та колоїдної хімії Олександр Решетняк.

Випускники факультету подякували своїм наставникам за «знання, тепло, людяність, підтримку і можливість навчатися на хімічному факультеті Львівського університету».

«Куди б нас не привела доля, ми завжди будемо гідно нести звання випускника найкращого Університету України», – пообіцяли молоді фахівці.

Додамо, що упродовж 70-ти років свого існування хімічний факультет випустив 4733 висококваліфіковані фахівці в галузі хімії. Початок історії викладання та досліджень в галузі хімії у Львівському університеті сягає 1784 року, коли було засновано першу хімічну лабораторію.