Наглядову раду створено відповідно до вимог Закону України «Про вищу освіту» (Ст. 37) та Статуту університету (Ст. 6.2). Наглядова рада сприяє розв’язанню перспективних завдань розвитку Університету залученню фінансових ресурсів для забезпечення його напряму діяльності, розвитку та контролю за їх використанням; ефективній взаємодії Університету з державними органами та органами місцевого самоврядування, науковою громадськістю, суспільно-політичними організаціями та суб’єктами господарської діяльності в інтересах розвитку та підвищення якості освітньої діяльності, а також конкурентоспроможності Університету; здійснює громадський контроль за його діяльністю.

До компетенції Наглядової ради належить:

• розгляд стратегії перспективного розвитку Університету;
  • популяризація досягнень Університету в науковій та освітній діяльності;
  • надання допомоги керівництву Університету в реалізації державної політики у галузі вищої освіти і науки;
  • здійснення нагляду за управлінням майном Університету;
  • залучення фінансових ресурсів для забезпечення діяльності Університету та здійснення контролю за їхнім використанням;
  • забезпечення ефективної взаємодії Університету з органами державного управління, науковою громадськістю, суспільно-політичними та комерційними організаціями в інтересах розвитку Університету;
  • здійснення громадського контролю за діяльністю Університету;
  • участь у формуванні навчальної, наукової та фінансової стратегії діяльності та перспектив розвитку Університету;
  • аналіз діяльності органів управління Університету щодо організації та забезпечення умов для професійного розвитку наукових, науково-педагогічних працівників та створених наукових шкіл;
  • сприяння у створенні сучасної матеріально-технічної бази і розвитку соціальної інфраструктури Університету;
  • внесення на розгляд Вченої ради Університету пропозицій щодо змін у Статуті;
  • отримання інформації щодо управління майном та здійснення статутної діяльності Університету в порядку, встановленому законодавством та Статутом;
  • внесення на розгляд Конференції подання про відкликання Ректора з підстав, передбачених законодавством, Статутом, контрактом;
  • інші дії щодо сприяння у діяльності Університету.

Склад Наглядової ради:

1. Тарас Володимирович Кицмей — голова Наглядової ради. Український підприємець, науковець, економіст і громадський діяч. Президент корпорації SoftServe. Заслужений економіст України. Голова правління Асоціації «Інформаційні технології України». Член сенату Українського католицького університету.
  2. Ігор Рафаїлович Юхновський — український фізик-теоретик. Доктор фізико-математичних наук, професор, академік НАН України, народний депутат України І–IV скликань, почесний громадянин Львова. В. о. Голови Українського інституту національної пам’яті.
  3. Віталій Борисович Антонов — підприємець родом із заходу України, засновник OKKO Group, голова Наглядової Ради «Концерну Галнафтогаз», президент «Універсальної інвестиційної групи», один із засновників і голова Наглядової ради Фонду економічної безпеки України, учасник суспільного проекту Бізнес 100.
  4. Євген Костянтинович Бистрицький — український вчений-філософ, доктор філософських наук; з 1991 завідувач відділу філософії культури, етики і естетики Інституту філософії НАН України, виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження» Джорджа Сороса.
  5. Степан Іванович Кубів — український політик та громадський діяч, комендант Штабу національного спротиву під час Революції Гідності, Перший віце-прем’єр-міністр України та міністр економічного розвитку і торгівлі України.
  6. Ігор Степанович Насалик – український політик, народний депутат III, IV і VIII скликань, екс-міністр енергетики і вугільної промисловості.
  7. Івшина Лариса Олексіївна — український журналіст, громадсько-культурний діяч. Автор ідеї і редактор видань бібліотеки газети «День»: «Україна Incognita», «Дві Русі», «Війни і мир», «День і вічність Джеймса Мейса», «Апокрифи Клари Ґудзик», «Люди Майдану. Хроніка».
  8. Дмитро Анатолійович Шимків — український топ-менеджер у галузі інновацій. Голова ради директорів Darnitsa Group. колишній Заступник глави Офісу Президента України , екс-генеральний директор «Майкрософт Україна». Член наглядової ради Українського фонду стартапів та «Київстар».