Щороку інформаційний ресурс “Osvita.ua” випускає Консолідований рейтинг ЗВО України III-IV рівня акредитації. Загальний список формується із місця у рейтингу по Україні за 2022 рік, балу ЗНО на контракт та рейтингу у “Scopus”, вираховуючи остаточний бал для кожного університету. За таким принципом у 2021 році Львівський національний університет імені Івана Франка увійшов у трійку найкращих ЗВО в Україні та посів третю сходинку. У додаток, Франковий університет визнано найкращим закладом вищої освіти на західній частині України. Також, варто згадати і про Рейтинг університетів України “Топ-200 Україна 2022” від  Osvita.ua. Тут наш університет розмістився на сьомому місці, тим самим, увійшовши в Топ-10 університетів нашої держави.

Львівський університет успішно проводить не лише освітню, але  й наукову діяльність. Це підтверджують показники 2022 року наукометричної бази “Scopus”, де Університет продовжує утримуватися на лідерських позиціях серед українських ЗВО (4 місце). Нагадаємо, що “Scopus” – це рейтинг ЗВО з усього світу, який базується на показниках бібліографічної бази даних, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікують працівники у наукових виданнях.

Ще один світовий рейтинг, який доводить потужну роботу Університету в науці – це University Ranking by Academic Performance. При оцінюванні ЗВО з усього світу враховуються дані із Інституту наукової інформації, кількість статей, цитат та загальний вплив цитованості. В останньому випуску рейтингу за 2021-2022 роки Львівський університет посів п’яте місце серед українських вищих навчальних закладів.

Також, варто зазначити, що у 2022 році Університет знову увійшов до одного із найавторитетніших світових університетських рейтингів THE World University Ranking, в якому використовують показники цитованості наукових праць, викладання, міжнародні зв’язки та репутація закладу серед академічного колективу та роботодавців. Тут Львівський національний університет ім. І. Франка розташувався на 4 місці серед ЗВО України, що робить його одним із найпопулярніших, та на 1201+ місці у світі. Цьогоріч Університет увійшов до ще одного з найвпливовішого світового рейтингу – QS World University Rankings. 11 українських університетів увійшли до числа найкращих університетів світу. Львівський національний університет імені Івана Франка займає сьоме місце серед українських ЗВО та розташувався у рейтингу на місці 1001-1200.

Одним із найпрестижніших університетських рейтингів у світі є Webometrics (Webometrics Ranking of World’s Universities). Він публікується двічі на рік і вміщує у собі близько двадцяти тисяч ЗВО з усього світу. Франковий університет активно оптимізує свої процеси і працює над покращенням своїх позицій у цьому рейтингу. Зокрема, можна відзначити проведену велику роботу для створення сторінок викладачів у університету в Google Scholar – вільній доступній пошуковій системі, яка індексує повний текст наукових публікацій всіх форматів і дисциплін. Згідно з останньою публікацією Webometrics 2022, Львівський національний університет імені Івана Франка на 14 місці в Україні та на 3415 місці у світі.