Адміністрація факультету культури і мистецтв поспілкувалася з абітурієнтами в онлайн-режимі

26 травня 2020 року в рамках проведення серії заходів «Questions&Answers» відбулась онлайн-зустріч керівництва факультету культури і мистецтв з охочими вступити на бакалаврат та магістратуру. Абітурієнти мали змогу попередньо надіслати запитання та отримати відповіді від декана факультету Романа Крохмального та його колег.

Розпочався захід із відеоекскурсії корпусом факультету культури і мистецтв, що на вулиці Валовій. Не відволікаючись від екранів своїх гаджетів, глядачі помандрували коридорами будівлі, зазирнули в аудиторії, оглянули концертну залу, відпочинкові місця та сформували для себе певну картину щоденного життя факультету.

Надалі Роман Крохмальний коротко розповів про історію та сучасність Львівського університету, окреслив наукове і творче сьогодення факультету культури і мистецтв. Зокрема, Роман Олексійович розповів про роботу шести кафедр: бібліотекознавства та бібліографії, музикознавства та хорового мистецтва, музичного мистецтва, режисури та хореографії, театрознавства та акторської майстерності, філософії мистецтв.

Також декан надав детальну інформацію щодо вступної кампанії 2020 року, пояснивши, які предмети необхідно скласти випускникам на ЗНО, аби стати студентом бакалаврату. «Низка спеціальностей, за якими готує фахівців наш факультет, передбачає участь у творчому конкурсі під час вступу. Зокрема, продемонструвати свої вміння доведеться абітурієнтам, які хочуть вивчати  сценічне мистецтво, театрознавство, хореографію», – наголосив Роман Крохмальний.

Основною частиною події стала безпосередня відповідь на запитання абітурієнтів, що надійшли за допомогою Google-форм. Переважно майбутніх студентів цікавили деталі вступної кампанії 2020 року, нюанси навчального процесу, можливість брати практичну участь у культурному житті Університету та здобувати професійний досвід упродовж навчання. Найбільший ажіотаж викликав перебіг творчих конкурсів, тому працівники тих чи інших кафедр детально розповіли про те, як підготуватися до таких випробувань, на що обов’язково варто звернути увагу майбутнім вокалістам, хореографам, театрознавцям тощо.

Також упродовж заходу викладачі факультету культури і мистецтв мали змогу запросити абітурієнтів на свої кафедри, дати поради стосовно вибору тієї культурної ніші, яка викликає найбільший інтерес, і порекомендували не зволікати з роботою над своїм розвитком у відповідному напрямку. «Пам’ятайте, що якість освіти значною мірою залежить від того, наскільки ви самі хочете вчитися. Студенти – не комп’ютери, у які можна завантажувати інформацію. Ви самі повинні формувати програму свого навчання і розвитку», – акцентував Роман Крохмальний.

Загалом, незважаючи на дистанційний формат заходу, майбутні студенти мали змогу отримати якомога більше інформації щодо вступу на факультет культури і мистецтв Львівського університету, безпосереднього навчання та перспектив працевлаштування після одержання диплому.

Переглянути відеозапис зустрічі може кожен охочий за посиланням.