Анфіса Македон – одна із переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Іспанська мова та література»

23-25 квітня 2019 року на базі Київського національного лінгвістичного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Іспанська мова та література». Участь в олімпіаді взяли понад 20 молодих іспаністів із провідних закладів вищої освіти України.

Один із найкращих результатів продемонструвала студентка факультету іноземних мов Анфіса Македон. Успішно вирішивши більшість із конкурсних завдань, студентка Університету посіла друге місце.

Щиро вітаємо Анфісу Македон і бажаємо їй подальших перемог та успішного професійного становлення!