Аспірант механіко-математичного факультету Сергій Бардила взяв участь у престижному математичному конгресі

Аспірант кафедри геометрії і топології  механіко-математичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Сергій Бардила взяв участь у VII Європейському математичному конгресі (7ECM), що відбувався упродовж 18-22 липня 2016 року у м. Берлін (Німеччина).

На секційному засіданні з топології Сергій Бардила виголосив наукову доповідь на тему «H-closed quasitopological groups», яка базувалася на спільній праці з Олегом Гутіком та Алексом Равським  (arXiv:1506.08320). У ній розв’язана проблема Архангельського-Чобана про Н-замкненість топологічних груп у класі квазітопологічних груп зі статті  [A. Arhangel’skii and M. Choban, Semitopological groups and the theorems of Montgomery and Ellis, C. R. Acad. Bulg. Sci. 62, no. 8 (2009), 917–922]. Доповідь Сергія Бардили прийнята до друку в журналі Topology and its Applications.

Додамо, що Європейські математичні конгреси – це міжнародні зібрання математичної спільноти, які кожних чотири роки організовує Європейське математичне товариство. Це форуми, де обговорюються нові тренди у чистій та прикладній математиці.

VII Європейський математичний конгрес відбувся на базі Берлінського технічного університету. Під час роботи Конгресу відбулося десять пленарних і понад тридцять гостьових лекцій, декілька лекцій-номінантів математичних премій (10 EMS Prizes, the Otto Neugebauer Prize the Felix Klein Prize), численні спеціальні лекції та сесії, а також постерні дискусії.

Всього, на 42 міні-симпозіумах проголосили доповіді понад 230 математиків. На  87 спеціалізованих секціях було представлено понад 340 доповідей і близько 100 наукових постерів.

Фото з особистого архіву учасника