Баскетбольна команда Університету – у фіналі Чемпіонату міста Львова

Чоловіча команда Львівського університету з баскетболу «ЛНУ» продовжує демонструвати прекрасні результати у Чемпіонаті міста Львова (Бізнес-лізі Львова).

Під керівництвом тренера, старшого викладача кафедри фізичного виховання та спорту Степана Матули студенти Університету днями здобули переконливу перемогу у півфінальному поєдинку над командою «Віта-агро». Університетські баскетболісти показували високий рівень гри від початку поєдинку, а відтак у підсумку обіграли суперників з рахунком 88:70.

Переконлива перемога дозволила команді Львівського університету пробитися до фіналу змагань, який відбудеться 18 листопада. У головній грі сезону наша команда поміряється силами із переможцем матчу між «BC Esculab» та «SoftServe».

Додамо, що упродовж чемпіонату сезону (2019-2020 рр.) студенти  Університету здобули 12 перемог поспіль та посіли  перше місце у регулярній першості змагань. До складу команди входять студенти факультету електроніки та комп’ютерних технологій, географічного, юридичного, економічного, механіко-математичного факультетів, а також факультету управління фінансами та бізнесу.

Вітаємо баскетбольну команду «ЛНУ» з високими результатами і бажаємо перемоги у фіналі!