«Бережи одяг, доки новий, а здоров’я — доки молодий»

З нагоди Всесвітнього дня здоров’я 7 квітня 2016 року студенти-філологи Львівського національного університету імені Івана Франка взяли участь у ранковій зарядці.

Близько 50 студентів філологічного факультету вийшли в парк Івана Франка на ранкову пробіжку та гімнастику, аби нагадати всім, а передусім собі, що здоровий спосіб життя – це не тільки корисно, а й модно!

«Ідея проведення такого заходу з’явилася раптово, але всі в унісон підтримали нашу ініціативу. І нас дуже тішить те, що в час «фейсбуків» і «ґаджетів» молодь все ж не забуває про важливу складову нашого сьогодення – активний спосіб життя», – говорять організатори заходу.

Студенти, які взяли участь в акції, переконані, що  такі спортивні заходи популяризують активний спосіб життя на противагу шкідливим звичкам, які, наче бомба сповільненої дії, руйнують наш організм. Втілити задум у життя студентам допомогли тренери спортивного клубу бойового самбо «Кураж» Ігор Городницький та Олексій Ковальчук.

Із позитивним настроєм і «духом, що тіло рве до бою» після корисної рухавки студенти пішли на пари. Організатори сподіваються, що ранкові вправи стануть для всіх студентів не разовою акцією, а щоденною корисною звичкою.