Декана механіко-математичного факультету, професора Михайла Зарічного обрали почесним амбасадором Львова

У рамках реалізації Програми почесних амбасадорів, покликаної вивести Львів на світовий ринок ділового туризму за допомогою впливових українців, які готові використовувати свій авторитет та професійні знання задля промоції Львова як культурного й туристичного центру Західної України, 26 листопада у Львівській міській раді відбулась урочиста церемонія нагородження почесних амбасадорів Львова.

Під час заходу одинадцять фіналістів Програми отримали відзнаку почесних амбасадорів Львова за вагомий внесок у розвиток Львова як місця проведення міжнародних конференцій, – інформує «Щоденний Львів».

Почесними амбасадорами на 2016-2017 роки стали: польський сенатор, почесний житель вулиці Вірменської у Львові Лукаш Абґаровіч; директор Львівського ІТ-кластеру Степан Веселовський; декан механіко-математичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Михайло Зарічний; директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» Ірина Ключковська; ректор Українського Католицького Університету о. доктор Богдан Прах; директор Інституту біології клітини НАН України Андрій Сибірний; Президент компанії «Reisewelt Ukraine» Пауль Томандль; Президент Асоціації стоматологів України Мирон Угрин; головний лікар Львівської обласної психіатричної лікарні Олександр Фільц; керівник школи управління Львівської бізнес-школи Українського католицького університету Павло Шеремета; голова ради директорів «SIA BalticAviationSupport» Нікодем Щигловський.

При відборі фіналістів програми комісія, до складу якої ввійшли директор ЛКП «Агенція з підготовки подій» Ліна Остапчук, ресторатор Вардкес Арзуманян, консультант з маркетингу та стратегії компанії «QuantumLeapEquityHoldingGmbH» Оксана Баюк, заступник генерального директора готелю «Дністер» Олександра Гагаріна, екскурсовод, львовознавець, кандидат історичних наук Ігор Лильо; завідувач кафедри фармацевтичної, органічної і біоорганічної хімії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, професор Роман Лесик, директор департаменту «Адміністрація міського голови» Андрій Москаленко, директор бізнес школи УКУ Софія Опацька, керувалася такими критеріями: тісний і тривалий зв’язок зі Львовом; успішність у ділових колах; лідерські здібності: наявність команди, послідовників; авторитет та хороша репутація у своїй галузі; публічна упізнаваність; висока моральність; особиста участь в організації та проведенні конференцій.

«Львів є дуже потужним містом у сфері науки, медицини, ІТ. Тут зустрічаються люди і народжуються нові ідеї», – вважає директор ЛКП «Агенція з підготовки подій» Ліна Остапчук. Вона переконана, організація заходів ділової гостинності сприятиме проведенню системних зустрічей, де фахівці й експерти тієї чи іншої галузі матимуть усі необхідні умови для ведення дискусій, обміну досвідом, пошуку нових шляхів вирішення тих чи інших проблемних питань.

«Львів цікавий ученим світу», – стверджує новообраний почесний амбасадор Львова, професор Львівського університету Михайло Зарічний. За його словами Програма почесних амбасадорів, яку цьогоріч започатковує Львів, відкриває великі можливості для популяризації нашого міста передусім як наукового осередку.

«Львів науковий викликає неабиякий інтерес. Він є знаковим містом для математики, філософії, україністики й інших наук. Тут працюють потужні наукові школи. Учені Львова роблять істотний внесок не лише в українську, а й світову науку, публікують свої статі за кордоном, беруть участь у різних міжнародних проектах і наукових заходах», – ділиться своїми міркуваннями декан механіко-математичного факультету ЛНУ ім. Івана Франка Михайло Зарічний.

Варто зазначити, що за даними Міжнародної асоціації конгресів і конференцій у світі існує близько 21 000 регулярних конгресів та інших заходів, які проводять асоціації. І ті міста, регіони та країни, де успішно діє програма амбасадорів, з більшою вірогідністю отримують право на проведення міжнародних конгресів.