Деканом історичного факультету обрали професора Степана Качарабу

19 лютого 2019 року відбулося засідання Вченої ради історичного факультету ЛНУ ім. Івана Франка. Основною частиною порядку денного було обрання декана одного із найбільших факультетів Університету. На посаду очільника історичного факультету претендували завідувач кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн, професор Степан Качараба та доцент кафедри новітньої історії України імені Михайла Грушевського, заступник декана Мар’ян Мудрий

Після представлення та обговорення програм кандидатів відбулося таємне голосування. Більшістю голосів на посаду декана історичного факультету Вчена рада обрала професора Степана Качарабу.

Новообраний декан факультету висловив переконання, що у майбутньому «фундаментальними цінностями у колективі історичного факультету мають бути повага до особистості, дотримання академічної свободи, високих морально-етичних стандартів, національний патріотизм та почуття обов’язку перед Українською Державою».

Щиро вітаємо Степана Петровича і бажаємо плідної роботи на новій посаді та успіхів у справі розвитку історичної науки у Львівському університеті та Україні загалом!