7 лютого 2015 року в Університеті відбувся День відкритих дверей, під час якого майбутні абітурієнти мали можливість побувати на факультетах і в коледжах Львівського національного університету імені Івана Франка.

Школярі та їхні батьки поспілкувалися з адміністрацією факультетів і коледжів й отримати відповіді на запитання  щодо вступної кампанії, специфіки навчання та особливостей студентського життя.

Цього року наш Університет пропонує абітурієнтам для вибору понад 90 спеціальностей на 18 факультетах і в трьох коледжах, де молоді люди  зможуть здобувати якісну українську освіту  європейського рівня.

Зазначимо, що ЛНУ ім. Івана Франка – традиційно входить до трійки найпопулярніших ВНЗ країни за результатами вступної кампанії. Зокрема минулого року Університет став абсолютним лідером за кількістю поданих заяв: у Єдиній державній електронній базі з питань освіти їх було зареєстровано понад 57 тисяч.

Правила прийому, контакти приймальної комісії та іншу корисну інформацію Ви можете знайти у рубриці «Абітурієнт»на Веб-порталі Університету.

Обираючи свій майбутній фах, абітурієнти часто цікавляться, як студенти проводять вільний від навчання час. Тож, дорогі школярі, після Вашого успішного вступу до  Львівського національного університету імені Івана Франка, Вас чекатиме насичене наукове та культурне життя, адже в структуру Університету входять 19 науково-дослідних лабораторій, 7 інститутів, 5 музеїв, Астрономічна обсерваторія, Гербарій і Ботанічний сад. Культурне життя вищого навчального закладу репрезентують відомі в Україні й за кордоном мистецькі колективи.

Для поглиблення знань і розширення свого світогляду Ви зможете скористатись послугами однієї з найстаріших книгозбірень України – Наукової бібліотеки ЛНУ ім. Івана Франка.