Що? День відкритих дверей бакалаврської програми Data Science & Intelligent Systems.
Де? Факультет електроніки та комп’ютерних технологій ЛНУ ім. І. Франка   (вул. Драгоманова, 50), 1 аудиторія, 2 поверх.
Коли? 24 листопада 2018 року об 11:00

В суботу, 24 листопада, ми чекатимемо на усіх охочих почути про   програму та дізнатися про її переваги. Розробники програми та   ІТ-спеціалісти розкажуть абітурієнтам про інноваційне навчання,  предмети та стажування в ІТ-компаніях. У програмі Дня відкритих дверей:
– Знайомство з програмою DS&IS. Виступатимуть розробники програми,
викладачі університету та працівники ІТ-галузі,
– «Як стати студентом програми, або особливості вступної кампанії та
умов прийому до ВНЗ у 2019 році?»,
– Враження від навчання та здобутки студентів нашої програми (кожен
зможе розпитати про деталі та особливості навчання).

Навчальна програма включає 4 напрямки:

• Штучний інтелект
  • Інтернет речей
  • Аналітика даних
  • Розумні рішення та  системи.

Кожен з напрямків програми розроблявся фахівцями з  відповідної сфери, які були зацікавлені у впровадженні актуальних та  новітніх предметів. За словами розробників програми, на сьогодні, на ринку праці є великий попит на спеціалістів з кожного напрямку як в  Україні, так і у всьому світі.

Реєстрація на подію:  https://itcluster.typeform.com/to/HolxAC

Не пропустіть унікальної можливості познайомитися ближче із навчальною програмою!