Майстерня кар’єри  “Design your future”  в ЛНУ ім. Івана Франка – це майданчик для:

студентів – щоб зрозуміти реальні вимоги ринку праці, як саме потрібно застосовувати свої вміння та навички і чому практичний досвід потрібно здобувати ще в процесі навчання
роботодавців — щоб налагодити контакт зі студентами, потенційними кандидатами на вакантні посади, які у майбутньому можуть стати рушійною силою та джерелом інновацій у бізнесі.
викладачів – щоб відчути ринок праці, зрозуміти вимоги до підготовки студентів, форму організації навчання і підходу до студентів, отримати мотивацію для саморозвитку.
Це про Вас? Тоді швидше підписуйтеся на нашу сторінку, щоб дізнаватися першим про усі найцікавіші кар’єрні події у Львівському університеті!

Маєте побажання чи пропозиції?

Напишіть нам:

Відділ кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом

Координатор Майстерні кар’єри:

Анастасія Мазур 0969781252

nastia.lnu@gmail.com

❗️Реєструйтеся Цікавтеся. Телефонуйте. Ми завжди відкриті до співпраці!

Нам також потрібні Волонтери, приєднуйтесь!

До зустрічі!