До Університету зараховано рекордну за останні роки кількість першокурсників

Вступна кампанія 2020 року відзначилася для абітурієнтів передусім нововведеннями, пов’язаними з впровадженням карантину – через зміни у часових термінах вступної кампанії літо для вступників видалося напруженим. Так, якщо навчальний рік традиційно стартував для усіх 1 вересня, то цьогоріч для першокурсників він розпочнеться лише 15 вересня. Зарахування вступників вже відбулося, а отже можемо підбити підсумки і поділитися результатами.

Згідно з даними Єдиної державної електронної бази з питань освіти Львівський університет увійшов до трійки найпопулярніших ЗВО України за кількістю заяв від абітурієнтів, поступившись місцем лише столичним університетам – Київському національному університету імені Тараса Шевченка та Національному технічному університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Це, звичайно, не єдиний успіх Львівського національного університету імені Івана Франка у цьогорічній вступній кампанії, адже у 2020 році до Університету зараховано рекордну за останні 5 років кількість першокурсників. Студентами першого курсу бакалаврату стали 4 647 осіб, тоді як минулоріч – 4 245 осіб, у 2018 році – 4 090. На денну форму здобуття освіти цьогоріч зараховано 4 427 студентів, на заочну – 220.

Найбільше першокурсників навчатимуться на спеціальностях:

• «081 Право» – 476 осіб (458 – на денній формі здобуття освіти, 18 – на заочній);
  • «035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська» – 330 осіб (312 – на денній формі здобуття освіти, 18 – на заочній);
  • «051 Економіка» – 264 особи
  • «072 Фінанси, Банківська справа та страхування» – 239 осіб;
  • «122 Компютерні науки» – 226 осіб (лише денна форма здобуття освіти);
  • «073 Менеджмент» – 206 осіб (176 – на денній формі здобуття освіти, 30 – на заочній);
  • «291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» – 177 осіб (лише денна форма навчання);
  • «061 Журналістика» – 160 осіб (145 – на денній формі здобуття освіти, 15 – на заочній);

Студентами поповнилися також коледжі Львівського університету. До Педагогічного фахового коледжу вступили 162 особи, а в Природничому фаховому коледжі навчатимуться 43 першокурсники.

Щиро вітаємо усіх, чия мрія навчатися у Львівському університеті, здійснилася! Нехай Ваші студентські роки будуть незабутніми, адже попереду у Вас багато відкриттів!