До Університету завітав Святий Миколай

19 грудня 2019 року в Актовій залі відбулося неповторне казкове дійство для дітей працівників ЛНУ ім. Івана Франка під назвою «Майстерня Святого Миколая». Організували захід Первинна профспілкова організація працівників Університету та факультет культури і мистецтв.

Студенти групи КМА-21 під керівництвом Яни Титаренко створили на сцені справжнє диво. Діти поринули у казковий світ Добра, Любові і Дружби. Спільно з помічниками Святого Миколая малюки готували подарунки усім, хто був чемний упродовж року.

Веселі танці, яскраві персонажі і чудова атмосфера подарували діткам незабутні емоції та приємні враження. Однак справжнім святом для малят став прихід Миколая, якому дітки подарували свої щасливі усмішки. Натомість помічники Святого вручили кожному маленькому глядачеві пам’ятний подарунок!

На завершення заходу дітки зробили спільне фото з Чудотворцем і пообіцяли Йому, що будуть слухняними увесь наступний рік.