Доброчинний аукціон робіт студентів факультету педагогічної освіти

8 червня 2015 року у Виставковій залі Університету відбувся доброчинний аукціон робіт студентів факультету педагогічної освіти. За словами в.о. декана факультету Зоряни Ленів, акціон присвячений Міжнародному дню захисту дітей і всі виручені кошти студенти планують передати в дитячі сиротинці м. Львова.

«Ці картини студенти створили в позааудиторний час під керівництвом викладачів, консультуючись зі старшими колегами щодо відбору бісеру, ескізу й оформлення роботи», – розповіла про процес підготовки композицій до продажу викладач педагогіки і методики початкового навчання Надія Новосельська. Окрім того, Надія Тадеївна наголосила, що картини студентів, які вони також подарують вихованцям сиротинців, покликані зацікавити дітей мистецтвом бісероплетіння, адже «робота із бісером розвиває дрібну моторику рук дитини, що безпосередньо пов’язано з розвитком її мовлення і мислення».

На аукціоні було представлено 36 лотів – мистецьких робіт, виконаних у трьох техніках: вишивка бісером, об’ємні композиції, плетені з бісеру та вишивка нитками, 28 з яких було продано. Загалом студенти виручили 4700 грн. На цю суму вони збираються закупити необхідні речі й передати їх до місцевих притулків. Решту картин молоді люди подарують вихованцям сиротинців, у такий символічний спосіб привітавши їх із Міжнародним днем захисту дітей.

«Твори мистецтва завжди викликають у нас неоднозначні емоції – змушують хвилюватися, радіти, любити… Усі ці речі – створені власноруч і відображають культуру українського народу, його цінності та спадок. Вони залишаються в нашому серці назавжди, тішать, зігрівають теплом рідної оселі, адже пам’ять серця – найсильніша», – переконана одна з авторів картин, студентка ІІ курсу факультету педагогічної освіти Софія Голубець.