Львівський національний університет імені Івана Франка
ОГОЛОШУЄ
додатковий набір вступників для вступу в магістратуру

за денною формою здобуття освіти

за спеціальностями (освітніми програмами)

032 «Історія та археологія», 034 «Культурологія», 051 «Економіка» (Бізнес-статистика і аналітика), 051 «Економіка» (Бізнес-економіка), 051 «Економіка» (Міжнародна економіка), 051 «Економіка» (Економічна кібернетика), 051 «Економіка» (Економіка розвитку територій), 052 «Політологія», 053 «Психологія», 061 «Журналістика»,  071 «Облік і оподаткування» (Облік і аудит), 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» (Фінанси і кредит),  072 «Фінанси, банківська справа та страхування» (Банківська справа), 073 «Менеджмент» (Менеджмент організацій і адміністрування), 075 «Маркетинг», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 081 «Право», 242 «Туризм» (Туристична діяльність), 242 «Туризм» (Міжнародний туризм),  281 «Публічне управління та адміністрування», 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» (Інформаційний бізнес), 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» (Європейський союз), 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» (Зовнішня політика та національна безпека), 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» (Європейське регіональне та місцеве врядування), 292 «Міжнародні економічні відносини» (Міжнародний менеджмент), 292 «Міжнародні економічні відносини» (Міжнародні фінанси), 293 «Міжнародне право».

за заочною формою здобуття освіти

за спеціальностями (освітніми програмами)

051 «Економіка» (Міжнародна економіка), 053 «Психологія», 061 «Журналістика»,  071 «Облік і оподаткування» (Облік і аудит), 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» (Фінанси і кредит),  072 «Фінанси, банківська справа та страхування» (Банківська справа), 073 «Менеджмент» (Менеджмент організацій і адміністрування), 075 «Маркетинг», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 081 «Право», 122 «Комп’ютерні науки» (Інформаційні технології проектування), 242 «Туризм» (Туристична діяльність), 242 «Туризм» (Міжнародний туризм),  281 «Публічне управління та адміністрування».

Реєстрація для складання ЄВІ ( Іноземна мова) з 7 жовтня по 15 жовтня 2019 року

Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листа та сплати коштів на рахунок Українського центру для оплати послуг із проведення Українським центром та його регіональними підрозділами вступних випробувань.

Пункти тестування для проведення спеціально організованої сесії ЄВІ створюватимуться в містах, де розташовані регіональні центри.

Перелік документів, необхідних для реєстрації вступника:

1. Документ, що посвідчує особу, на підставі якого здійснюється реєстрація вступника.
  2. Реєстраційний номер облікової картки платника податків вступника.
  3. Документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень).
  4. Фотокартка для документів розміром 3х4 см. із зображенням, що відповідає віку вступника.

Прийом заяв і документів проводиться з 7 жовтня по 25 жовтня 2019 року

Реєстрація для складання ЄВІ та прийом заяв і документів проводиться за адресами:

Географічний факультет                                                              м. Львів, вул. Дорошенка, 41 (кім.36)

Економічний факультет                                                                м. Львів, пр-т. Свободи,18 (кім.207)

Факультет електроніки та комп’ютерних технологій       м. Львів, вул. Драгоманова, 50 (кім. 209)

Факультет журналістики                                                           м. Львів, вул. генерала Чупринка, 49 (кім.201)

Історичний факультет                                                                  м. Львів, вул. Університетська,1 (кім. 329)

Факультет міжнародних відносин                                            м. Львів, вул. Січових стрільців, 19 (ауд.101)

Факультет управління фінансами та  бізнесу                        м. Львів, вул. Коперника, 3 (кім. 302)

Філософський факультет                                                            м. Львів, вул. Університетська,1 (кім. 205)

Юридичний факультет                                                                  м. Львів, вул. Січових стрільців, 14 (ауд.215)

Вступні випробування: