Факультет управління фінансами та бізнесу стане майданчиком для реалізації нового освітнього проєкту

Факультет управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка вже незабаром стане майданчиком для реалізації нового освітнього проєкту – літньої школи «Ревіталізація міста – досвід ЄС для України». Саме цей проєкт є одним із переможців програми «Еразмус+» напрямку Жана Моне 2020.

До складу команди проєкту увійшли завідувачка кафедри фінансового менеджменту, професорка Наталія Ситник, доцентка кафедри Ольга Сич (координаторка) та доцентка Віра Круглякова.

Зауважимо, що це не перше досягнення факультету у галузі міжнародного наукового співробітництва. За підтримки Відділу міжнародних зв’язків Університету викладачі факультетських кафедр поглиблюють інтеграцію у сучасний європейський освітній простір. Так, лише у 2019/2020 навчальному році завершилися проєкти «Успішна жінка в бізнесі» за підтримки Посольства США в Україні, Модуль Жана Моне «Економіка у європейській інтеграції: внутрішні виклики та зовнішній вимір», реалізується проєкт Центру досконалості Жана Моне «Західноукраїнський дослідницький центр з європейських студій». В рамках програми академічної мобільності «Еразмус+» постійно відбуваються міжнародні стажування студентів та викладачів факультету.

Модуль Жана Моне «Ревіталізація міста – досвід ЄС для України»/«Urban Revitalization – an EU Experience for Ukraine»  передбачає проведення літньої школи для студентів, викладачів, представників місцевого самоврядування, бізнесу та громадянського суспільства. Метою школи є поширення знань про політику ЄС щодо сталого розвитку та ревіталізації міст. Проєкт стимулюватиме дослідження практик Європейського Союзу в цій сфері, сприятиме отриманню нових компетенцій учасниками школи. Значний досвід ревіталізації територій, яким володіє ЄС, буде імплементовано у розробку стратегій ревіталізації українських міст.

Команда проєкту висловлює вдячність деканові факультету Андрієві Стасишину за створення сприятливих умов для підготовки подібних проектів; координаторці програм «Еразмус +» Львівського університету Оксані Краєвській та очільниці «Західноукраїнського дослідницького центру з європейських студій» Оксані Головко-Гавришевій за консультації та підтримку.