Факультет журналістики Львівського університету стане учасником програми «Journalism Teachers Academy»

Факультет журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка – один з переможців відбору для участі в навчальній програмі Академії викладачів журналістики («Journalism Teachers Academy») 2020-2022 рр.

Проєкт спільно реалізовують ГО «Український інститут медіа та комунікації» та Deutsche Welle Akademie за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Метою цього проєкту є підвищення якості журналістської освіти через покращення методики викладання на факультетах та кафедрах журналістики українських закладів вищої освіти та її адаптації до найновіших дидактичних стандартів. Програма спрямована передусім на те, щоб максимально наблизити журналістську освіту до реальної журналістської практики.

Упродовж одного семестру факультет працюватиме з українськими та закордонними тренерами над покращенням методик викладання журналістики. У рамках курсу наші викладачі ознайомляться з новими методиками викладання, онлайн-системами з управління навчанням, сучасними підходами до оцінювання знань, візуалізацією лекційних та інших навчальних матеріалів.

Відповідно до результатів конкурсу, оголошених 1 вересня 2020 року,  п’ять українських ЗВО, які мають кафедри чи факультети журналістики, візьмуть участь у програмі «Journalism Teachers Academy». Окрім Львівського національного університету імені Івана Франка, серед університетів-переможців є також Донецький національний університет імені Василя Cтуса, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича та Запорізький національний університет.

Щиро вітаємо викладачів факультету журналістики з новим навчальним роком, який розпочався з приємної перемоги! Бажаємо міцного здоров’я, натхнення до праці і реалізації усіх творчих ініціатив!