Філософський факультет Університету очолила  Людмила Рижак

Під час засідання Вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка (протокол №12/12) 23 грудня 2015 року обрали декана філософського факультету.

Відповідно до процедури обрання на посаду декана факультету Вчений секретар Університету Ольга Грабовецька зачитала заяви й оголосила об’єктивні відомості про претендентів на посаду декана філософського факультету – доктора філософських наук, професора кафедри теорії та історії культури Марії Альчук; кандидата психологічних наук, доцента кафедри психології Вікторії Гупаловської; кандидата філософських наук, доцента кафедри філософії Людмили Рижак; доктора політичних наук, професора кафедри політології Анатолія Романюка. Вчений секретар Університету також ознайомила учасників засідання з результатами таємного голосування делегатів конференції трудового колективу факультету.

Висновки роботи атестаційно-кадрової комісії озвучив голова комісії – проректор з наукової роботи Роман Гладишевський.

Додамо, що професори Марія Альчук та Анатолій Романюк відкликали свої заяви на участь у конкурсі на заміщення вакантної посади декана філософського факультету. Відтак, із передвиборними програмами виступили доцент кафедри філософії Людмила Рижак і доцент кафедри психології Вікторія Гупаловська.

Після виголошення передвиборних програм претенденти на посаду декана відповіли на запитання членів Вченої ради.

За результатами таємного голосування деканом філософського факультету обрали Людмилу Рижак.