До Дня Франкового університету презентують унікальну фотовиставку.

Уперше відвідувачі зможуть переглянути добірку світлин, яка репрезентує площу перед Університетом Івана Франка впродовж минулого століття і до сьогодні. Експозиція виставки налічує близько півсотні фотографій, організованих у тематичні блоки. Що важливо – представлені фото не лише з власних фондів Музею Університету, а також із приватних колекцій та колекцій Центру міської історії Центрально-Східної Європи. По-справжньому має зацікавити істинних шанувальників фотомистецтва те, що деякі фото будуть представлені для широкого загалу вперше.

Урочисте відкриття виставки відбудеться 11 жовтня о 13 годині. Усі зацікавлені зможуть оглянути експозицію не лише 11 жовтня, а й протягом наступних днів у холі головного корпусу Університету.

Обов’язково скористайтесь нагодою зануритись в атмосферу знакового місця Львова та пережити історію площі, де вже багато літ витають «дух, наука, думка, воля».

У реалізації виставки допомагали наступні партнери: Школа Дизайну Creative, Handmade Лавка, Львівська майстерня марципанів.