ХІІІ Всеукраїнська наукова конференція молодих філологів «Vivat academia»: Українська філологія – історія, теорія, методологія»

24 квітня 2015 року в конференц-залі філологічного факультету відбулось відкриття ХІІІ Всеукраїнської наукової конференції молодих філологів «Vivat academia»: Українська філологія – історія, теорія, методологія».

З вітальним словом звернувся до учасників конференції в.о. декана філологічного факультету Василь Будний. Василь Володимирович відзначив, що творча наукова праця дарує людині відчуття інтелектуальної свободи. За словами в.о. декана, царина науки сповнена любові й дещо фанатичного ставлення до нестримного наукового пошуку. «Щорічна молодіжна конференція «Vivat academia» традиційно супроводжується цікавими суперечками та жвавими дискусіями. Переконаний, що цьогорічна також не буде винятком», – зауважив Василь Будний.

Під час пленарного засідання з науковими доповідями виступили молоді дослідники: Наталія Кузьма, Олена Щербак, Ольга Ковальчук, Давор Лагудза, Ярина-Марія Тягнибок, Олена Кицан, Наталія Шелевер.

Надалі робота конференції продовжилась у секціях за напрямами:

• «Правдива іскра Прометея»: класична спадщина в сучасних інтерпретаціях;
  • мова і міжкультурна комунікація;
  • сучасні горизонти філології.