Грудневий онлайн-діалог із абітурієнтами

11 грудня 2019 року відбувся черговий онлайн-діалог з учнівською молоддю. Із абітурієнтами з  Новороздільського НВК імені Володимира Труша Львівської області, Нововолинського наукового ліцею-інтернату та НВК «ЗОШ І-ІІІст. Гімназія» м.Горохова Волинської області спілкувалися представники факультетів, коледжів та структурних підрозділів Університету.

Зокрема, про особливості вступу, навчання, міжнародної співпраці і працевлаштування після завершення студіювання освітніх програм школярам розповіли: декан філософського факультету Людмила Рижак; декан факультету культури і мистецтв Роман Крохмальний, декан факультету управління фінансами та бізнесу Андрій Стасишин; декан факультету прикладної математики та інформатики Іван Дияк; заступник декана факультету журналістики Ярослав Табінський; викладач Педагогічного коледжу Галина Сенич. Особливо уважно слухали учні розповідь відповідального секретаря Приймальної комісії Юрія Ельяшевського про основні параметри майбутньої вступної кампанії та особливості алгоритму дій вступників.

Родзинкою онлайн-діалогу став виступ-загадка від директора Музею історії Університету Юрія Гудими, який представив учасникам зустрічі кілька експонатів й у підсумку побажав, аби наука працювала не для створення засобів знищення, а для розвитку естетичних гуманітарних явищ.

Світлини: Олега Вівчарика та Романа Крохмального Більше фото