Шановні колеги,
Відділ розвитку кар’єри та співпраці з бізнесом Центру маркетингу та розвитку ЛНУ ім. І. Франка запрошує студентів, викладачів, аспірантів, працівників та усіх зацікавлених на КАР’ЄРНІ ЗАХОДИ Львівського університету у осінньому семестрі 2019-2020 н.р.
📌 БІЗНЕС ДЛЯ СТУДЕНТІВ📌 Стажування. Практика. Вакансії. Зустрічі студентів та викладачів з роботодавцями. Найсвіжіша інформація про програми стажування, практики, можливості кар’єрного розвитку з перших вуст. Запитання зручні і не дуже . А також поради, рекомендації, роз’яснення від експертів 🧐
🕞 чт 15.30-17.00
⛳️- а. 216а ГК ЛНУ (2-й поверх, біля сходів)
Вхід вільний за попередньою рестрацією. У нас в гостях
🔹26/09 Philip Morris International bit.ly/2n5Tmxm
🔹03/10 PrimoCollect bit.ly/2l2dZdc
🔹17/10 TemplateMonster.com bit.ly/2lCZ2i4
🔹24/10 ZONE 3000 bit.ly/2naZEvP
🔹31/10 Nestlé Business Services, Lviv bit.ly/2n2GxUu
🔹07/11 Банк Львів bit.ly/2lE3fCa
🔹14/11 Nexia DK. Auditors & Consultants bit.ly/2nckBXn
📌 РОБОТОДАВЕЦЬ ЗСЕРЕДИНИ📌 Екскурсії до офісів та виробництв наших партнерів. Зсередини знайомимося із тонкощами, процесами та правилами ведення бізнесу, а також кар’єрними можливостями для молодих людей.
Реєстрація обов’язкова. Кількість місць обмежена.
🔹30 вересня Tickets.ua bit.ly/2mGRzOZ
🔹 4 жовтня Nestlé Business Service Lviv bit.ly/2l7yIMS
🔹листопад PrimoCollect bit.ly/2oTno8A
📌 МАЙСТЕРНЯ КАР’ЄРИ📌 Кар’єрні тренінги для студентів від експертів галузі. Провідні HR-фахівці, кар’єрні консультанти та коучі, психологи та юристи. Зарплатні траєкторії та лайфхаки для початківців. Нюанси офіційного працевлаштування. Актуальні сфери, професії та навики. Самозайнятність, фріланс, проекти та власний бізнес.
🔹15 жовтня Eckhard Kehrein, Школа стійкого підприємництва Фонду Горста Рогуша
Робота в стані потоку. Як знайти роботу мрії та отримувати від неї насолоду. bit.ly/2mo4Hco
🔹21 листопада Oksana Abramenko, Львівська консалтингова група
Вакансії для студентів: Міфи і реальність
❗️Реєструйтеся. Цікавтеся. Телефонуйте. Ми завжди Вам раді
❗️Приходьте і дізнавайтеся найсвіжіші тренди ринку праці для молоді.
❗️Волонтерте на наших заходах. Отримуйте досвід. Ми потребуємо Вас. bit.ly/2lGm1st До зустрічі!